HoliFest İstanbul’18

Milyon Beach [İstanbul]

Etkinlik Bilgileri
Tarih: 12 Mayıs 2018
Saat: 12:00
Konum: Milyon Beach
Adres: Milyon Beach, Kilyos, Sarıyer İstanbul
Ayrıntılar

Geleneksel Hint Kültürünün en büyük bayramı olan ve dünyanın 50’den fazla ülkesinde her yıl coşkuyla kutlanan Holifest, Türkiye’de ilk defa orijinal konseptiyle 2016’da 4500, 2017’de ise 7500 kişinin katılımıyla İstanbul’da kutlanmıştır. Birçok ana haber bülteninde, basın yayın organında yer alan; 2016 ve 2017 yıllarının en beğenilen “konsept festivali” Holifest İstanbul, bu sene tekrar sizlerle İstanbul Milyon Kilyos Beach(Eski Babylon Beach)’de! Türkiye’deki üçüncü yılında baharın gelişini kutlamasının yanı sıra, etkinliğin Hint kültüründeki önemli bir misyonu olan “iyiliğin, kötülüğe karşı mücadelesi” fikrini de taçlandırmak amacıyla Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile beraber bir farkındalık projesi içerisine de girmiştir.

Misafirlerimiz, şehrin karmaşasından uzaklaşarak, denizin ve ormanın birbirini kucakladığı Babylon’da baharın gelişini müjdeleyen müthiş bir Holi festivalinin coşkusunu yaşayacaklar. Etkinlik alanında Hint mutfağının birçok çeşidini bulacakları restoranlar, Hint kınası atölyeleri, Hint dans grupları, Hint giysi ve aksesuarlarının sergilendiği butiklerle Hint kültürünün tüm güzelliklerini tadacaklar.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile yapılan işbirliğiyle, etkinlik alanında Omurilik Felçlileri ile ilgili farkındalık yaratmak amacıyla gün boyu farklı aktiviteler gerçekleştirilecektir. Sıradan bir cumartesi gününüzü rengarenk bir bahar festivaline çevirecek bu organizasyon kapılarını 12 Mayıs Cumartesi günü saat 12:00’da misafirlerine açıyor ve gecenin geç saatlerine kadar dj programı, dans gösterileri, her saat başı boyalara bulanacağınız bir eğlenceyle size unutulmaz bir hafta sonu yaşatmayı vaat ediyor. Hint Mitolojisinde de yer aldığı gibi, haydi hep beraber barış, mutluluk, huzur ve aşk dilekleriyle rengarenk kutlayalım; iyinin kötüye karşı zaferini, doğa ananın uyanışını!

Etkinlik Alanı:
Istanbul’un son yıllardaki en ünlü etkinlik alanı Milyon Kilyos Beach(Eski Babylon Beach)’in, denizin ve ormanın birbirini kucakladığı geniş alanı, bu etkinlikte benzersiz bir Hint kasabasına dönüştürülecektir.


Konum

Radyo Max

Maximum Müzik

Current track
TITLE
ARTIST

Background